تبلیغات شما

چلسی با گلباران دیناموکیف صعود کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات برگشت یک هشتم نهایی لیگ اروپا از امشب در شهرهای مختلف قاره سبز آغاز شد و ابتدا سه مسابقه در این مرحله انجام شد و تکلیف سه تیم صعود کننده مشخص شد.

چلسی در خانه خارج از خانه میهمان تیم دیناموکیف اوکراین بود و با توجه به پیروزی ۳ بر صفری که در بازی رفت به دست آورده بود در خانه حریف هم دست به آتش بازی زد و در هوای سرد اوکراین با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید تا در مجموع با برتری ۸ بر صفری راهی مرحله بعدی مسابقات شود.

 

*صعود سخت ناپولی

در دیگر مسابقه تیم های فوتبال سالزبورگ و ناپولی به مصاف هم رفتند. دیدار دو تیم در مسابقه رفت با نتیجه ۳ بر صفر به سود نماینده ایتالیا تمام شده بود،‌اما در این دیدار سالزبورگ با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید. سالزبورگ ۳ گل به ناپولی زد،‌اما به دلیل دریافت یک گل خانگی و در مجموع ۴ بر ۳ بازنده شد تا ناپولی تیم صعود کننده به مرحله بعدی مسابقات باشد.

*  کراسنودار و والنسیا دیگر مسابقه امشب را برگزار کردند، دیداری که مسابقه رفت آنها با نتیجه ۲ بر یک به سود والنسیا به پایان رسیده بود و امشب آنها به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا والنسیا نماینده اسپانیایی در مجموع به برتری ۳ بر ۲ رسیده و راهی مرحله بعدی شود.

انتهای پیام/ر