تبلیغات شما

اکبری: مزد زحمات مان را گرفتیم

به گزارش خبرگزاری فارس، پیمان اکبری پس از پیروزی سه بر یک تیمش برابر شهرداری ورامین در فینال لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی خوب و سختی بود. به هر حال در بازی فینال برای هر دو تیم شانس مساوی وجود دارد. خدا را شکر می‌کنم و خسته نباشید می‌گویم به بازیکنانم که بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

وی ادامه داد: برای این مسابقه از نظر روانی فشار زیادی روی تیم ما بود، اما خوشبختانه در لحظات حساس سخت تلاش کردیم و در نهایت مزد زحمات خود را گرفتیم. به رحمان محمدی راد و شاگردانش خسته نباشید می گویم که بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم والیبال سایپا خاطرنشان کرد: از نظر من این بازی تمام شد و از حالا باید به فکر بازی بعدی باشیم. حضور در فینال بدون شک انگیزه تمام بازیکنان را مضاعف می کند. ما پیش از بازی با هم قرار گذاشته بودیم که هیچ چیز ما را ناراحت نکنید و اگر مشکلاتی وجود دارد خارج از زمین در موردش صحبت کنیم.

اکبری در مورد برگزاری بازی در سالن ١٢ هزار نفری آزادی گفت: به هر حال اگر بازی‌ها در تبریز برگزار می‌شد یک حسن داشت و آن هم اینکه در آرامش و در زمان مقرر مسابقات انجام می شد. با این وجود از پورحسن و همکارانش در سازمان لیگ تشکر می کنم که ٢۴ ساعتها تلاش کردند تا سالن ١٢ هزار نفری برای برگزاری این مسابقه آماده شود.

وی عنوان کرد: از نیروهای امدادی و انتظامی هم تشکر می کنم که تلاش کردند تا بازی بدون حاشیه برگزار شود. هر زمانی که مسئولان از قبل برنامه ریزی کردند شاهد این بودیم که بازی‌ها بدون حاشیه انجام شد. هنوز بازی پیام و ورامین را در ذهن داریم که چه اتفاقاتی رخ داد، اما با حضور و تلاش مسئولان لیگ به ایستگاه پایانی رسید.
انتهای پیام/ر