تبلیغات شما

کیف قاپان کرج در چنگال قانون افتادند

به گزارش خبرآنلاین به نقل از  پایگاه خبری پلیس،“سرهنگ محمد نادربیگی” اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پایگاه دوم پلیس آگاهی استان مبنی بر کیف قاپی از سوی سرنشین یک دستگاه پژو ۴۰۵ در محدوده حصارک و ماهدشت کرج پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس  قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی از شکات محرز شد که راننده یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با پلاک مخدوش ، در ساعات اولیه روز اقدام به کیف قاپی از خانم ها کرده که تعدادی از این سرقت ها منجر به آسیب جسمی آن ها شده است.

سرهنگ نادربیگی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و تلاش های شبانه روزی در نهایت موفق به شناسایی خودرو مذکور شده و طی استعلام صورت گرفته ، خودرو در یکی از مناطق کرج مشاهده و پس از تعقیب نامحسوس ، دریک فرصت مناسب متوقف و راننده آن دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد : متهم در ابتدا منکر هرگونه سرقت شد  اما در مواجهه با مدارک و مستندات موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۶۳ فقره کیف قاپی از خانم ها با همدستی یک نفر دیگر اعتراف کرد که با تلاش ماموران دستگیر و هر ۲ متهم  تحویل مراجع قضائی شدند .

وی با بیان این که تا کنون ۴۳ نفر از مال باختگان شناسایی شده اند اظهار کرد: تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد .

سرهنگ نادربیگی در پایان به شهروندان توصیه کرد: در صورت ضرورت برای عبور از مکان های خلوت، کیف دستی خود را نزدیک به خود و به سمت پیاده رو یا دیوار نگه دارند و در صورت بروز هرگونه حادثه مانند سرقت، جیب بری و… بلافاصله طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ موضوع را به ماموران اطلاع دهند.

۴۶